KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066379
nr 1606 6379
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad BH, Daterad 1906, Småfåglar. Olja på duk, 60x130 cm, yttermått inklusive ram: 69x140 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:47:01
1.000 kr
1.100 kr